6 lipca część druhów z naszej jednostki uczestniczyła w wycieczce do Warszawy, której jedną z atrakcji był udział w pikniku polsko - amerykańskim na błoniach stadionu narodowego.

Mogliśmy podziwiać występy polskich artystów i żołnierzy, pokazy działania wojsk, uzbrojenie i wyposażnie polskiej i amerykańskiej armi. Zobaczyliśmy pojazdy i sprzęt funkconujące w wojskowej ochronie przeciwpożarowej, konkretnie w Wojskowej Szkole Lotniczej w Dęblinie. Była okazja porozmawiać ze strażakami i słuchaczami Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, którzy zabezpieczali pod względem przeciwpożarowym imprezę. Nie obyło się także bez podróży metrem. Wyjazd był możliwy dzięki Pani Marii Puchalskiej, która zapewniła również wyżywienie i napoje, za co bardzo dziękujemy! Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszego pobytu w Warszawie. 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 2052 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top