20 września w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach nastąpiło przekazanie promes przyznających dotacje jednostkom OSP.

Promesy wręczył Jarosław Zieliński Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji w obecności Komendanta Głównego PSP. Jednostki, które złożyły wnioski otrzymały po 5 tys. zł. dotacji.  W uroczystości wzięli udział Prezesi jednostek z powiatu wysokomazowieckiego, siemiatyckiego, hajnowskiego i bielskiego. To kolejna dotacja pozyskana w tym roku przez naszą jednostkę i prawdopodobnie nie ostatnia. Jest przy tym sporo zachodu /posiadanie aktualnych wpisów w KRS, złożenie wniosku, rozliczenie w terminie dotacji/ jednak korzyści są wymierne. Otrzymane środki planujemy przeznaczyć na prace remontowe w pomieszczeniu kuchennym, włącznie z wymianą umeblowania. Zachęcamy również inne instytucje działające w naszej społeczności lokalnej do pozyskiwania dofinansowań z różnych źródeł, bo możliwości aktualnie jest naprawdę wiele, a przykłady takiego działania możemy znalźć również w naszej gminie.  

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 610 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top