W III kwartale br. jednostka brała udział w gaszeniu 4 pożarów i likwidacji 2 miejscowych zagrożeń.

27 lipca zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn wraz z zastępami OSP z Wyszonk Kościelnych, Wojen Szub, Piętk Gręzk, JRG Wysokie Mazowieckie oraz 2 zastępami OSP KSRG Klukowo gasiły pożar kombajnu, zboża na pniu i słomy na powierzchni około 0,9 ha w pobliżu miejscowości Piętki Szeligi. 24 sierpnia doszło do pożaru pomieszczenia dojarni wewnątrz obory w Kostrach Starych. Działania gaśnicze prowadziły 2 zastępy z OSP KSRG Klukowo, zastęp z Wyszonk Kościelnych, GBA z Kuczyna oraz zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie. 4 września samodzielnie zastępem GBA prowadziliśmy działania związane z usunięciem gniazda os z płotu przy budynku mieszkalnym w Kuczynie. 6 września paliła się sucha trawa i krzaki w pobliżu Wyszonk Kościelnych a w akcji uczestniczyły: zastęp z Wyszonk Kościelnych, 2 zastępy z Klukowa, nasz GBA i zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie. 16 września w pobliżu Nowodwór doszło do pożaru poszycia w lesie, który gasiły 2 zastępy z OSP KSRG Ciechanowiec, zastęp OSP Kozarze, GBA z Kuczyna i zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie. 25 września GBA OSP KSRG Kuczyn prowadziło działania w Kuczynie związane z usunięciem z drogi plamy rozlanej gnojowicy po awarii beczkowozu na powierzchni około 400 m kw.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 598 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top