22 listopada dokonano oceny prac przekazanych na eliminacje gminne konkursu plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom'', którego organizatorem był Komendant Gminny ZOSP RP w Klukowie wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Ogółem na konkurs wpłynęło 37 prac z 4 szkół z terenu gminy Klukowo. Komisja konkursowa przyznała następujące wyróżnienia: I grupa Przedszkola: Julita Olędzka z Przedszkola w Wyszonkach Kościelnych, Bartosz Malecki, Wiktoria Kulesza i Michał Guzowski z Przedszkola w Kuczynie; II grupa Szkoła Podstawowa kl. I-III: Amelia Sędziak i Szymon Bryc SP Kuczyn; III grupa Szkoła Podstawowa kl. IV-VI: Kamil Felczuk, Ola Tymińska SP Wyszonki Kościelne oraz Julia Zaremba SP Łuniewo Małe; Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII i Gimnazjum: Dominika Szcześniak SP Klukowo i Kinga Kulesza SP Kuczyn. Lauraci otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez BS w Klukowie, GOK oraz OSP w Kuczynie, które zostaną przekazane bezpośrednio do szkół. Wyróżnione prace zostały dostarczone na szczebel powiatowy konkursu ,,Zapobiegajmy Pożarom'', życzymy powodzenia!

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1846 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top