Po raz kolejny OSP w Kuczynie zorganizowała we współpracy ze Świetlicą Wiejską i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Klukowie Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się 1 grudnia 2018 roku. Wzięło w nim udział łącznie 25 osób.

Przed rozpoczęciem zawodów, korzystając z okazji sympatycznego spotkania, wręczono dyplomy i nagrody dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Kuczynie za wyróżnione prace w eliminacjach gminnych konkursu plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom’’. Uczestnicy turnieju tenisa zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe, tj. dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli. Zawody przeprowadzono systemem pucharowym, gdzie wygrywający przechodził do następnej rundy a przegrywający odpadał. W turnieju dzieci zwyciężyła Kinga Kulesza z Kuczyna, II miejsce – Marcin Sobotka z Kuczyna, III miejsce – Sebastian Tymiński z Żeber Wielkich. W grupie młodzieży i dorosłych pierwsze miejsce zajął (po raz kolejny) Grzegorz Kulesza z OSP w Kuczynie, II miejsce – Leszek Koliński Dyrektor GOK z Klukowa, III miejsce – Mateusz Malinowski z Kuczyna. Należy podkreślić wielkie zaangażowanie wszystkich zawodników i walkę do ,,ostatniej piłki''. Najlepsi uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i drobne upominki ufundowane przez GOK w Klukowie i OSP w Kuczynie. Szczególne wyrazy podziękowania za pomoc w organizacji imprezy kierujemy do Pana Leszka Kolińskiego - Dyrektora GOK w Klukowie oraz Pani Jolanty Kuleszy - bibliotekarki i opiekunki Świetlicy Wiejskiej w Kuczynie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1543 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top