Delegacja strażaków z powiatu wysokomazowieckiego, w tym z gminy Klukowo, uczestniczyła 21 maja 2018 roku w Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka w Białymstoku.

Powiat wysokomazowiecki reprezentowali: st. bryg. Andrzej Koc - Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Podlaskiego, Komendant Powiatowy PSP w Wysokiem Mazowieckiem, członkowie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP - Grzegorz Kulesza (Komendant Gminny ZOSP RP w Klukowie, OSP Kuczyn), Jan Stanisław Piętka (Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Klukowie, OSP Klukowo), poczet sztandarowy OSP Sokoły oraz członkowie OSP w Wyszonkach Kościelnych i Sokołach. Uroczystości rozpoczeły się nabożeństwem dziękczynnym w katedrze prawosławnej pw. Św. Mikołaja, następnie odprawiono Mszę Świętą w intencji Strażaków w Bazylice archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, a uroczystości główne odbyły się na Rynku Kościuszki.

(1 głos)