14 grudnia 2017 r. w Kuczynie odbyło się spotkanie informacyjno – szkoleniowe dla strażaków OSP oraz posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Podlaskiego. Obradom przewodniczył Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Podlaskiego dh Andrzej Koc.

 

Wśród gości obecni byli między innymi: st. bryg. Jarosław Wendt – Podlaski Komendant Wojewódzki PSP, Stanisław Derehajło – Doradca Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, podinsp. Jacek Kumpiałowski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, Jacek Kiliszczyk – przedstawiciel Wojewody Podlaskiego, ksiądz Wojciech Ejsmont – Wojewódzki Kapelan Strażaków, ojciec Sergiusz Matwiejuk – Prawosławny Wojewódzki Kapelan Strażaków, Krzysztof Jaworowski – Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku, Lucyna Golonko – Dyrektor Biura Zarządu Wykonawczego ZOSP RP w Białymstoku, Komendanci Miejscy i Powiatowi PSP z terenu województwa podlaskiego, Piotr Uszyński – Wójt Gminy Klukowo. Podczas obrad opracowano założenia do przeprowadzenia kampanii zebrań sprawozdawczych w OSP, podsumowano działalność w mijającym roku a także nakreślono kierunki działania na rok 2018.
W czasie spotkania Krzysztof Jaworowski – Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku wraz z Andrzejem Kocem Prezesem ZOW ZOSP RP przekazali Prezesowi OSP w Kuczynie Tadeuszowi Puchalskiemu zestaw ratownictwa przedlekarskiego niezwykle przydatny w niesieniu pomocy poszkodowanym. Uroczystość odbywającą się w Dworku Pan Tadeusz zakończyło spotkanie opłatkowe.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 1903 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top