Po raz kolejny zorganizowaliśmy we współpracy ze Świetlicą Wiejską w Kuczynie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Klukowie Turniej Tenisa Stołowego, który odbył się 18 listopada 2017 roku. Wzięło w nim udział łącznie 30 osób.

 

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe, tj. dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli. W związku z dużą rozpiętością wieku i różnym reprezentowanym poziomem uczestników, emocjonujące było już samo losowanie par grających ze sobą, jak też rozgrywki. Zawody przeprowadzono systemem pucharowym, gdzie wygrywający przechodził do następnej rundy a przegrywający odpadał. ,,Czarnym koniem'' rozgrywek okazał się ... miejscowy Ksiądz Proboszcz przechodzący przez kolejne etapy eliminacji jak burza i dopiero w finale uległ Naczelnikowi OSP w Kuczynie. W turnieju dzieci zwyciężył Adrian Dmochowski z Żeber Wielkich, II miejsce - Dominika Tomczuk z Gródka, III miejsce - Sobotka Marcin z Kuczyna, IV miejsce - Lubowicka Julia z Lubowicza Wielkiego. W grupie młodzieży i dorosłych pierwsze miejsce zajął Grzegorz Kulesza z OSP w Kuczynie, II miejsce - Ksiądz Jerzy Kaczyński Proboszcz Parafi w Kuczynie, III miejsce - Urszula Wojno z Uszy, IV miejce - Adamczuk Daniel OSP Kuczyn. Należy podkreślić wielkie zaangażowanie wszystkich zawodników i walkę do ,,ostatniej piłki''. Okazało się również, że nie wiek a umiejętności, zaangażowanie i oczywiście szczęście często decydują o sukcesie. Ważny był już sam udział w imprezie, dobra zabawa i miłe spędzenie sobotniego popołudnia, dlatego jednostka postara się kontynuować tego rodzaju przedsięwzięcia razem ze współpracujacymi instytucjami. Najlepsi uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i drobne upominki ufundowane przez GOK w Klukowie i OSP w Kuczynie, które wręczyli Pan Leszek Koliński - Dyrektor GOK w Klukowie oraz Naczelnik i Skarbnik OSP w Kuczynie. Słodycze i napoje zapewnił GOK oraz Pan Piotr Kordulski - niezawodny sponsor. Szczególne wyrazy podziękowania za pomoc w organizacji imprezy kierujemy do Pana Leszka Kolińskiego - Dyrektora GOK w Klukowie oraz Pani Jolanty Kuleszy - bibliotekarki i opiekunki Świetlicy Wiejskiej w Kuczynie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 2061 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top