5 maja 2017 r. uroczystą mszą świętą rozpoczęły się Obchody 90 - lecia  OSP Wyszonki Kościelne, Gminny Dzień Strażaka oraz poświęcenie i oddanie do użytku remizy.

Imprezę zaszczyciło swoją obecnością wielu gości, między innymi Marszałek Województwa - Jerzy Leszczyński, przedstawiciel Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP - bryg. Krzysztof Konicki, Komendant Powiatowy PSP w Wysokiem Mazowieckiem - st. bryg. Andrzej Koc, Starosta Wysokomazowiecki - Bogdan Zieliński, Wójt Gminy Klukowo - Piotr Uszyński, Komendant Gminny ZOSP RP w Klukowie - mł. bryg. Grzegorz Kulesza, radni powiatowi i gminni, jednostki OSP z terenu gminy Klukowo oraz Poczty Sztandarowe z Wyszonk, Zabiela (gm. Kolno) i Kuczyna. Wśród wyróżnionych strażaków znaleźli się również ochotnicy z naszej jednostki: Daniel Adamczuk i Mateusz Guzowski otrzymali odznaki ,,Wzorowego Strażaka'', odznaki ,,Za Wysługę Lat'' 45 - Zbigniew Heronimczuk, 30 - Leszek Bazylewicz i Grzegorz Kulesza, 20 - Piotr Kraszewski, Marcin Puchalski, Radosław Guzowski, 10 - Tadeusz Puchalski.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 2868 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top