25 maja w Serwach powiat augustowski odbył się IV Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Woj. Podlaskiego. W Zjeździe uczestniczyli również delegaci z powiatu wysokomazowieckiego.

Prezesem Zarządu Oddziału Wojewódzkiego został wybrany st. bryg. Andrzej Koc - Komendant Powiatowy PSP, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem. Do składu Zarządu z powiatu wysokomazowieckiego weszli także: Anna Bogucka - Burmistrz Czyżewa, Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czyżewie; Bohdan Bagiński - Członek Zarządu Oddziału Powiatowego i Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem; Grzegorz Kulesza - Sekretarz Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Komendant Gminny ZOSP RP w Klukowie; Jan Stanisław Piętka - Członek Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Klukowie. Na delegata na Zjazd Krajowy ZOSP RP został wybrany Jacek Bogucki - Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1236 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top