W dniu 28 marca 2017 r. druhowie z naszej jednostki udali się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie zorganizowano akcję honorowego krwiodawstwa pod hasłem: ,,SpoKREWnieni służbą”,

 w której uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Powiatowej Policji, strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych, krwiodawcy z klubu ,,Kropelka’’ oraz inne osoby cywilne. W akcji wzięły udział 53 osoby od których pozyskano prawie 24 litry tego ratującego życie płynu od spełniających wszelkie wymogi dawców. Akcję zorganizowano we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowy Oddział w Łomży.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1200 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top