20 stycznia 2017 roku w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawcze, które swoją obecnością zaszczycili: Bogdan Zieliński - Starosta Wysokomazowiecki, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem; st. bryg. Andrzej Koc - Komendant Powiatowy PSP w Wysokiem Mazowieckiem; Beata Miszczuk - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kuczynie; Jolanta Kulesza - Bibliotekarka z Kuczyna.

Na przewodniczącego zebrania wybrano druha Grzegorza Kuleszę. Tadeusz Puchalski - Prezes jednostki, przedstawił sprawozdanie z działalności OSP w Kuczynie a Skarbnik - Piotr Kordulski, sprawozdanie finansowe. Głos zabrali również obecni goście. Nakreślono plan działania w 2017 roku i zatwierdzono do realizacji uchwałę organizacyjno - programową oraz uchwałę o prowadzeniu uproszczonej rachunkowości. Zaproszeni goście otrzymali drobne upominki - gadżety z logo naszej OSP.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1771 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top