25 czerwca bieżącego roku Świetlica Wiejska w Kuczynie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Klukowie zorganizowały na placu pod remizą festyn z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji.

 

Impreza mogła się odbyć dzięki pomocy miejscowych przedsiębiorców Państwa Marii i Tadeusza Puchalskich, Piotra Kordulskiego oraz Pani Izie Puchaczewskiej. Pogoda oraz frekwencja dopisały. Oprócz kiełbasek, lodów oraz gier i zabaw jedną z atrakcji miało być oglądanie sprzętu strażackiego a w szczególności samochodu pożarniczego. Niestety, plany pokrzyżował wypadek, który miał miejsce w Kuczynie i do którego strażacy musieli alarmowo wyjechać. Uczestniczyły w nim dwa samochody osobowe i było kilka osób rannych. Tak więc dzieci i ich rodzice mogli na żywo obserwować wyjazd druhów do akcji. Po części festynu odbytej w plenerze dzieci uczestniczyły w dyskotece. Pomimo panującego upału imprezę można uznać za naprawdę udaną.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1860 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top