21 lutego 2016 roku na terenie miejscowości Bruszewo odbyły się manewry strażackie, w których udział wzięło ponad 80 strażaków-ratowników z terenu powiatu wysokomazowieckiego i to zarówno z Państwowej Straży Pożarnej, jak i jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Ćwiczenia były bardzo realistyczne i sprawdzały pełen zakres umiejętności strażaków- ratowników jakimi muszą dysponować niosąc pomoc potrzebującym.

Manewry były również okazją do zakończenia szkolenia podstawowego strażaków OSP, który ukończyło również 2 druhów z OSP Kuczyn, tj. Michał Kordulski i Arkadiusz Wróbel. W ćwiczeniach wzięli również udział druhowie: Radosław Guzowski, Mateusz Guzowski, Piotr Kraszewski i Daniel Adamczuk.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1570 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top