15 sierpnia 2015 r. odbyły się Gminno-Sąsiedzie Zawody OSP - Sokoły 2015 o puchar Wójta Gminy Sokoły.


Dzięki uprzejmości Klubu Sportowego Sokoły, zawody przeprowadzono na stadionie przy ul. Nowy Świat gdzie przybyło 9 drużyn grupy "A" mężczyzn oraz MDP Bruszewo. Do sportowej rywalizacji jaką był bieg sztafetowy 7x50m oraz ćwiczenie bojowe na mokro przystąpiły następujące jednostki: OSP Wyszonki Kościelne, OSP Kuczyn, OSP Łupianka Stara (Gm. Łapy), OSP Pszczółczyn, OSP Jeńki, OSP Ruś Stara, OSP Kulesze Kościelne, OSP Bruszewo, OSP Sokoły. Komisję sędziowską powołał Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem st. bryg. mgr inż. Tomasz Sieńczuk a Sędzią Głównym Zawodów był bryg. mgr inż. Zbigniew Zalewski. Patronat miedialny objął największy portal informacyjny naszego Powiatu www.wysokomazowiecki24.pl Po bardzo miłej i zaciętej rywalizacji klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

1. OSP Kuczyn z wynikiem łącznym 112,55 pkt.
2. OSP Łupianka Stara z wynikiem łącznym 118,85 pkt.
3. OSP Wyszonki Kościelne z wynikiem łącznym 119,17 pkt.
4. OSP Sokoły z wynikiem łącznym 123,01 pkt.
5. OSP Bruszewo z wynikiem łącznym 123,67 pkt.
6. OSP Pszczółczyn z wynikiem łącznym 133,31 pkt.
7. OSP Ruś Stara z wynikiem łącznym 138,25 pkt.
8. OSP Kulesze Kościelne z wynikiem łącznym 139,04 pkt.
9. OSP Jeńki z wynikiem łącznym 147,15 pkt.

Warto dodać, że OSP Kuczyn startując po raz pierwszy w tych zawodach w poprzednim roku zajęła II miejsce. Jednostka na ręce głównego organizatora – Prezesa OSP Sokoły Marcina Kruszewskiego, w podziękowaniu za zaproszenie na zawody i współpracę przekazała pamiątkowy grawerton.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1346 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top