W końcu stało się – mamy własną stronę internetową. Po wielu przygotowaniach, podchodach i wątpliwościach zdecydowaliśmy się na ten krok. Wiemy, że internet niesie ze sobą wiele dobrego, ale niesie również wiele niebezpieczeństw.

Chcemy na naszej stronie dzielić się naszymi sukcesami i porażkami, bez upiększania, takimi jakimi są. Umieściliśmy tutaj również wydarzenia z naszej dalszej i bliższej przeszłości, bo uważaliśmy, że jest to bardzo ważne i potrzebne. Naszym zdaniem nie liczy się tylko to, co jest teraz, powierzchowność i skrótowość, anonimowa ,,mądrość’’, tania sensacja. Można przecież mieć swoje poglądy i przedstawiać je, ale trzeba to robić w sposób uczciwy i szanować poglądy innych. Prawdopodobnie nie będziemy w stanie zbyt często aktualizować strony, bo każdy z nas ma swoje inne obowiązki, ale postaramy się to robić co najmniej raz w miesiącu.

Były 2015 rok w naszej jednostce był bardzo bogaty w wydarzenia dlatego wkrótce postaramy się trochę je opisać. Bieżący rok nie będzie chyba wcale nudniejszy, bo już na początku czeka nas kampania sprawozdawczo – wyborcza.

Ze strażackim pozdrowieniem
Zarząd OSP w Kuczynie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1253 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top