Wprawdzie w IV kwartale 2020 r. jednostka brała udział tylko przy 4 zdarzeniach, ale część z nich niosła ze sobą bardzo duże zagrożenie.

 

  • 4 października zastęp GBA usuwał drzewo powalone na drodze pomiędzy Żebrami Wielkimi a Ciechanowcem,
  • 10 października zastęp GBA udzielał pomocy Policji w zdarzeniu, które miało miejsce w Gródku,
  • 31 października miał miejsce pożar drewnianego domu w Kostrach Podsędkowiętach. W akcji uczestniczyły 3 zastępy z JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Klukowo i po zastępie z OSP Wyszonki Kościelne i OSP KSRG Kuczyn,
  • 6 grudnia zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn, z polecenia Stanowiska Kierowania Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego, został zadysponowany do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Głęboczek gm. Perlejewo, powiat siemiatycki. Pożar gasiły również 2 zastępy z JRG Siemiatycze, OSP KSRG Perlejewo i Ciechanowiec oraz OSP Pełch i Twarogi Lackie.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 453 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top