8 lipca delegacja strażaków z OSP Kuczyn spotkała się w Ciechanowcu ze Zbigniewem Ziobro - Ministrem Sprawiedliwości.

 W spotkaniu wzięła udział również Pani Poseł Aleksandra Szczudło, funkcjonariusze KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem oraz strażacy z jednostek OSP woj. podlaskiego, które w ostatnim czasie otrzymały dofinansowania z Ministerstwa Sprawiedliwości. Pan Minister zapewnił, iż ochotnicy będą nadal wspierani środkami z Funduszu Sprawiedliwości. Uroczystość była dobrą okazją do wręczenia Pani Poseł Aleksandrze Szczudło podziękowań za pomoc w pozyskaniu środków finansowych na działalność OSP z terenu gminy Klukowo. Prezesi i Naczelnicy jednostek OSP z Kuczyna, Klukowa, Trojanowa i Wyszonek Kościelnych wręczyli Pani Poseł pamiątkowy grawerton z zegarem. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 780 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top