W II kwartale 2020 r. OSP KSRG Kuczyn wzięła udział w 11 akcjach ratowniczo - gaśniczych.

 Działania były prowadzone przy 7 pożarach i 4 miejscowych zagrożeniach. 2 kwietnia zastęp GBA gasił pożar sadzy w kominie, który miał miejsce w Kuczynie. Działania pprowadziły również 2 zastępy z JRG Wysokie Mazowieckie. 5 kwietnia zastęp GBA samodzielnie gasił pożar trawy w pobliżu Malinowa. Po zakończeniu działań tego samego dnia GBA zostało zadysponowane do pożaru suchej trawy i zarośli do Malca, gdzie pożar gasiły także 2 zastępy z OSP KSRG Ciechanowiec i zastęp z OSP KSRG Pobikry. 12 kwietnia GBA wyjechało do pożaru trawy i lasu w pobliżu Kapłani a działały tam również zastępy z JRG Wysokie Mazowieckie, OSP KSRG Klukowo, OSP Wyszonki Kościelne i Piętki Gręzki. 22 kwietnia w pobliżu Kuczyna paliła się sucha trawa w pobliżu lasu. Pożar gasiły: zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn, zastęp OSP KSRG Klukowo, zastęp OSP KSRG Ciechanowiec i zastęp JRG Wysokie Mazowieckie. 28 kwietnia w pobliżu Nowodwór paliła się sucha trawa, a zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn działał wspólnie z OSP KSRG Ciechanowiec, OSP Kozarze, OSP Bujenka i JRG Wysokie Mazowieckie. 8 maja w Lubowiczu Wielkim miał miejsce pożar sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Działania prowadził zastęp GBA razem z JRG Wysokie Mazowieckie. 10 czerwca zastęp GBA prowadził samodzielne działania przy przewróconych 2 drzewach na drodze w pobliżu Kuczyna. 21 czerwca zastęp GBA wypompowywał wodę z 3 zalanych posesji na terenie Kuczyna po przejściu gwałtownej ulewy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 573 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top