W kraju trwa zacięta walka z koronawirusem w którą angażowane są również jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych.

Niestety, ale występują problemy z pozyskaniem sprzętu i środków do działań profilaktycznych a także zwalczających pandemię, ponieważ jej rozmiar jest tak naprawdę niewyobrażalny. Aktualnie nasza jednostka posiada na wyposażeniu miedzy innymi: opryskiwacz plecakowy, środki dyzynfekcyjne, kombinezony, okulary, maseczki i rękawiczki ochronne. Podobnie wyposażone są wszystkie jednostki OSP KSRG z terenu powiatu wysokomazowieckiego a także Komenda Powiatowa PSP. Strażacy w razie potrzyby prowadzą i będą prowadzić stosowne działania ratownicze, co jest związane z opuszczeniem miejsca zamieszkania. My ze swej strony apelujemy do mieszkańców - zostańcie w domu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 262 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top