W I kwartale tego roku jednostka brała udział w 2 akcjach ratowniczo - gaśniczych.

30 stycznia, tuż za Kuczynem w kierunku na Klukowo, miał miejsce wypadek podczas którego dachował samochód osobowy. Poszkodowana została 1 osoba. Działania ratownicze prowadzone były przez zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie oraz nasz zastęp GBA. 7 lutego w Tworkowicach doszło do pożaru jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Pożar gasiły: zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Ciechanowiec, po zastępie z OSP KSRG Kuczyn i Pobikry oraz zastęp OSP Tworkowice. Tak więc ubiegły kwartał należy uznać za bardzo spokojny pod względem udziału przez naszą jednostkę w akcjach ratowniczo - gasniczych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 138 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top