13 grudnia w Komendzie Powiatowej PSP w Wysokiem Mazowieckiem oogłoszono wyniki i wręczono nagrody w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom''.

Wśród nagrodzonych były również prace dzieci z gm. Klukowo. W grupie przedszkolaków II miejsce zajął Michał Guzowski z Przedszkola w Kuczynie a III miejsce zajęła Julita Olędzka z Przedszkola w Wyszonkach Kościelnych. W grupie szkół podstawowych klasa VII-VIII i gimnazjum III miejsce zajęła Dominika Szcześniak ze Szkoły Podstawowej w Klukowie. Wymienione nagrodzone prace zakwalifikowano na szczebel wojewódzki konkursu. Gratulujemy wygranych i życzymy sukcesów na wyższych etapach konkursu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 790 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top