15 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukowie odbyło się spotkanie związane z kampanią społeczną Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej ,,Czad i ogień - obudź czujność''.

Wzięły w nim udział dzieci, młodzież, nauczyciele a także członkowie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Klukowie, prezesi, naczelnicy i druhowie z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Klukowa, Kuczyna, Wyszonk Kościelnych i Trojanowa. mł. bryg. Grzegorz Kulesza z Komendy Powiatowej PSP w Wysokiem Mazowieckiem omówił przyczyny, skutki oraz problemy związane z zagrożeniami występującymi w sezonie zimowym. Zostały również wskazane sposoby zapobiegania tego typu zdarzeniom a także zasady postępowania w przypadku pożaru i podejrzenia wystapienia czadu. Rozdano ulotki dotyczące propagowania przedmiotowej wiedzy.

W czasie spotkania Pan Piotr Uszyński - Wójt Gminy Klukowo, Leszek Koliński - Dyrektor GOK oraz mł. bryg. Grzegorz Kulesza wręczyli laureatom i uczestnikom Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom'' dyplomy i upominki, ufundowane przez GOK i BS w Klukowie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1243 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top