21 lutego 2020 roku w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawcze, które swoją obecnością zaszczycili:

 dh Andrzej Koc - Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Podlaskiego; st. bryg. Tomasz Sieńczuk – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem; Ksiądz dr Jerzy Kaczyński - Proboszcz tutejszej parafii; Piotr Uszyński – Wójt Gminy Klukowo oraz Sławomir Bryc współpracujący z naszą OSP. Na przewodniczącego zebrania wybrano druha Grzegorza Kuleszę. Tadeusz Puchalski - Prezes jednostki, przedstawił sprawozdanie z działalności OSP w Kuczynie a Skarbnik - Piotr Kordulski, sprawozdanie finansowe. Głos zabrali również obecni goście. Nakreślono plan działania w 2020 roku i zatwierdzono do realizacji uchwałę organizacyjno - programową.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 441 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top