W ostanim kwartale 2019 r. jednostka brała udział w 4 akcjach ratowniczo - gaśniczych a wszystkie były związane z gaszeniem pożarów.

9 października w Ciechanowcu na ul. Uszyńskiej paliła się kotłownia w budynku mieszkalnym. Pożar gasił zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Ciechanowiec i zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn. 29 listopada w Gródku paliły się sadze w kominie domu jednorodzinnego a działania prowadziły 2 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie i nasz zastep GBA. 12 grudnia w Lubowiczu Wielkim paliła się kotłownia w budynku mieszkalnym, którą gasiły: zastęp z JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Klukowo i zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn. Ostatniego dnia 2019 r. doszło do pożaru stodoły w Ciechanowcu na ul. Łomżyńskiej. Działania gaśnicze były prowadzone przez zastęp JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Ciechanowiec, zastęp OSP Kozarze, zastęp OSP Bujenka i zastęp GBA OSP KSRG Kuczyn.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 892 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top