22 czerwca w Kuczynie po raz kolejny odbył się piknik z okazji rozpoczęcia wakacji zoorganizowany przez Świetlicę Wiejska w Kuczynie, Klub ,,Kuczynianek'' i OSP.

Imprezę wsparł GOK w Klukowie oraz Pan Piotr Kordulski, miejscowy przedsiębiorca, którzy zapewnili poczęstunek, chłodne napoje i lody. Dzieci miały zapewnione szereg atrakcji, w tym zapoznały się z zasadami udzielania pomocy przedmedycznej, a te najbardziej zangażowane otrzymały nagrody ufundowane przez miejscową OSP. Pomimo upału wszyscy bawili sie bardzo dobrze, włącznie z rodzicami i księdzem dr Jerzym Kaczyńskim proboszczem miejscowej parafii.

Opracował: Grzegorz Kulesza OSP Kuczyn

Zdjęcia: Grzegorz Kulesza, Kamil Marciniak OSP Kuczyn

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 1484 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top