25 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,,Młodzież Zapobiega Pożarom''.

Powiat wysokomazowiecki był reprezentowany między innymi przez młodzież z Kuczyna, tj. Kingę Kuleszę ze SP w Kuczynie i Bartosza Kuleszę ucznia LO w Ciechanowcu. Niestety, nie udało się im wejśc do finału ustnego konkursu, jednak sam udział na tak wysokim etapie eliminacji jest również dużym osiagnięciem. Należy podkreślić bardzo miłą atmosferę turnieju a uczestnicy w czasie przerwy na podliczenie wyników, oprócz otrzymanych pamiątek, mogli podziwiać pokazy musztry paradnej w wykonaniu uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu jak również zabytki w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1245 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top