Mocowaniem rolet zakończył się remont salki konferencyjnej na parterze budynku OSP w Kuczynie.

Prace rozpoczęły się od zabudowy prześwitu w ścianie, który pełnił kiedyś rolę okna bufetowego. Wykonali je druhowie: Piotr Byszewski, Piotr Kraszewski i Zbigniew Hieronimczuk. Następnie druh Byszewski wyrównał zabudowę gipsem, pomagał również jeden wieczór przy malowaniu sufitu. Kolejnymi czynnościami były: szpachlowanie, równanie, gruntowanie ścian oraz kilkakrotne malowanie sufitu i ścian. Prace te wykonywali druhowie: Leszek Bazylewicz (Wiceprezes jednostki), Grzegorz Kulesza (Naczelnik), Michał Kordulski (członek Komisji Rewizyjnej) i Arkadiusz Wróbel. Poświęcili na to po kilka wieczorów, łącznie po około 12 godzin pracy każdy. Kolejnym etapem było generalne sprzątanie, w tym mycie okien, które wykonały Panie z Klubu ,,Kuczynianki'', za co serdecznie dziękujemy! Konieczne było również wykonanie dodatkowej półki na puchary ponieważ przestały już się mieścić na jednej. Bardzo ładną półkę wykonał Pan Mariusz Sienkiewicz z firmy Mar-Meb w Kuczynie. Na końcu zamocowano rolety zakupione dzięki środkom z funduszu sołeckiego. Poszczególne etapy prac i efekt końcowy przedstawiają załączone zdjęcia. Prace były niezbędne ponieważ salka ostatnio jest intensywnie wykorzystywana, między innymi na szkolenia internetowe, zebrania, spotkania scholi, Klubu Seniora, Klubu ,,Kuczynianek" jak i od czasu do czasu przez samych strażaków.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1545 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top