1 lutego 2019 roku w naszej jednostce odbyło się walne zebranie sprawozdawcze, które swoją obecnością zaszczycili:

Bogdan Zieliński - Starosta Wysokomazowiecki, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem; st. bryg. Andrzej Koc - Komendant Powiatowy PSP w Wysokiem Mazowieckiem, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Podlaskiego; Piotr Uszyński – Wójt Gminy Klukowo; Ksiądz dr Jerzy Kaczyński - Proboszcz tutejszej parafii; Andrzej Tymiński – Przewodniczący Rady Gminy Klukowo. Na przewodniczącego zebrania wybrano druha Grzegorza Kuleszę. Tadeusz Puchalski - Prezes jednostki, przedstawił sprawozdanie z działalności OSP w Kuczynie a Skarbnik - Piotr Kordulski, sprawozdanie finansowe. Głos zabrali również obecni goście. Nakreślono plan działania w 2019 roku i zatwierdzono do realizacji uchwałę organizacyjno - programową. Oprócz typowej działalności pożarniczej, czyli walki z pożarami i miejscowymi zagrożeniami jednostkę czeka kilka ważnych przedsięwzięć, z których najważniejszym jest organizacja obchodów 65-lecia OSP. Wstępnie ustalono, że uroczystość odbędzie się w tym samym terminie, co obchody 600-lecia Parafii w Kuczynie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1411 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top