W III kwartale jednostka brała udział w 10 akcjach, w tym gasiła 2 pożary i likwidowała 8 miejscowych zagrożeń.

12 lipca zastęp GBA został zadysponowany do pożaru budynku mieszkalnego w Kozarzach, który gasiły również JRG Wysokie Mazowieckie i OSP KSRG Ciechanowiec. 23 lipca samodzielnie gasiliśmy budynek gospodarczy w Kuczynie a właściwie palące się w nim papiery. 6 sierpnia w Kuczynie, 10 września w Jankach i tego samego dnia w Gródku usuwaliśmy gniazda szerszeni. 14 sierpnia zastęp GBA usuwał drzewo powalone na drogę pomiędzy Kuczynem a Kostrami Podsędkowiętami. 3 września GBA i SRT zostały zadysponowane wraz z JRG Wysokie Mazowieckie i OSP KSRG Ciechanowiec do wypadku skutera na trasie Kuczyn - Ciechanowiec, gdzie 2 osoby zostały ranne. 8 września GBA wyjechało do wypadku drogowego w pobliżu miejscowości Koce Piskuły. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wpadł do rowu, dachował, poszkodowana została 1 osoba. W działaniach uczestniczyły także zastępy z JRG Wysokie Mazowieckie, OSP KSRG Ciechanowiec i OSP Koce Basie. 9 września zastęp SRT z przyczepką i pontonem uczestniczył w poszukiwaniu osoby na Nurcu w Ciechanowcu, która spadła ze skutera wodnego i została ranna. 27 września zastęp SRT przy pomocy pompy pływającej i szlamowej usuwał wodę z zalanej piwnicy w Gródku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1276 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top