W III kwartale 2017 r. jednostka uczestniczyła w 9 działaniach ratowniczo - gaśniczych, w tym przy gaszeniu 4 pożarów i likwidacji 5 miejscowych zagrożeń. 2 razy wyjeżdźaliśmy na teren gm. Ciechanowiec.

6 lipca zostaliśmy zadysponowani, wraz z OSP Klukowo i JRG w Wysokiem Mazowieckiem, do pożaru kombajnu zbożowego w Lubowiczu Kątach. 10 lipca gasiliśmy, razem z OSP Ciechanowiec, Pobikry, Bujenka, Radziszewo Króle i JRG w Wysokiem Mazowieckiem, pożar stodoły w Radziszewie Starym gm. Ciechanowiec. 13 lipca jednostka uczestniczyła, wspólnie z OSP Ciechanowiec i JRG Wysokie Mazowieckie, w gaszeniu pożaru autokaru na trasie z Ciechanowca do Nura. 3 sierpnia likwidowaliśmy 2 miejscowe zagrożenia związane z wichurą, tj. powalone drzewo na trasie z Kuczyna do Ciechanowca oraz złamane drzewo przy boisku Szkoły Podstawowej w Kuczynie. 4 sierpnia 1 zastęp usuwał drzewo przewalone na oborę w Gródku. 19 i 20 sierpnia zabezpieczaliśmy dachy na 2 budynkach w Kuczynie, które zostały uszkodzone po przejściu wichury. 9 września samochód GBA został zadysponowany do pożaru budynku mieszkalnego w Kostrach Śmiejkach. W akcji gaśniczej uczestniczyły także zastępy z OSP Klukowo, Wyszonki Kościelne i JRG Wysokie Mazowieckie.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 1526 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top