25 listopada 2016 r. w Dąbrowie Wielkiej odbył się Zjazd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wysokiem Mazowieckiem. Gmina Klukowo była reprezentowana przez następujących delegatów:

Jan Stanisław Piętka – Prezes Oddziału Gminnego, członek OSP Klukowo; Grzegorz Kulesza – Komendant Gminny, Naczelnik OSP Kuczyn; Artur Fiedorczuk – członek Oddziału Gminnego, Naczelnik OSP Wyszonki Kościelne; Tomasz Szcześniak - członek Oddziału Gminnego, Prezes OSP Trojanowo. Na Zjazd zaproszono również Pana Piotra Uszyńskiego – Wójta Gminy Klukowo oraz Tadeusza Puchalskiego – członka ustępującej Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego, Prezesa OSP Kuczyn.
Podczas obrad, którym przewodniczył dh Grzegorz Kulesza, dokonano podsumowania mijającej 5-cio letniej kadencji, wybrano nowy zarząd i delegatów na Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP a także nakreślono kierunki działania na następne 5 lat. W skład nowego Zarządu Powiatowego zostali powołani druhowie: Grzegorz Kulesza jako sekretarz oraz Jan Stanisław Piętka – członek zarządu. Obaj zostali wybrani na delegatów na Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP oraz zostali przedstawicielami do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku.

Miłym akcentem obrad było wręczenie odznaczeń i medali, które otrzymali: dh Bogdan Zieliński (Starosta) – Srebrną Odznakę Honorową ,,Podlaski Krzyż Floriański’’ nadany przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Białymstoku i dh Grzegorz Kulesza – Złoty Medal ,,Za Zasługi dla Pożarnictwa’’ (po raz drugi) nadany przez Prezydium Zarządu Głównego ZOSP RP.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 1315 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top