W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem przeprowadzono 2 kwietnia 2019 r. Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom''.

Duży sukces w tym konkursie odniosła młodzież z Kuczyna. II miejsce w grupie szkół podstawowych kl. VI - VII i gimnazjum zajęła Kinga Kulesza reprezentująca Szkołę Podstawową w Kuczynie. Również II miejsce w grupie szkół średnich zajął Bartosz Kulesza reprezentujący Liceum Ogólnokształcące w Ciechanowcu. Oboje otrzymali dyplomy oraz nagrody i będą reprezentować powiat wysokomazowiecki w Eliminacjach Wojewódzkich tego turnieju, które odbędą się 25 kwietnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Trzymamy kciuki!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 574 razy

Informacje

footerlogo

OSP Kuczyn

18-214 Kuczyn 59A

Gmina Klukowo
Woj. podlaskie

Top